Czego szukasz?

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania związane z SEO lub Wordpressem wpisz frazę i czekaj na podpowiedzi lub kliknij enter! Wyniki pokazują także linki do zewnętrznych źródeł.

3186 artykułów w bazie


hauerpower

hauerpower
hauerpower
Tworzymy użyteczne strony internetowe w myśl zasady mobile first. Nasze projekty cechuje nastawienie na użytkownika końcowego i jego wygodę podczas surfowania po stronie. Projektujemy w stylistyce minimalizmu graficznego.

Projektowanie stron internetowych na systemach cms wordpress zajmujemy się już od 10 lat. Hauerpower to studio stawiające na rzetelną i jasną współpracę oraz dostarczanie projektów graficznych wysokiej jakości. Dbamy o to by tworzone strony były użyteczne i funkcjonalne oraz dopasowane do konkretnych wymagań grupy docelowej naszego Klienta dla którego tworzona jest strona.

W trakcie prac uwzględniamy wszystkie sugestie oraz ściśle współpracujemy z Klientem by ten rozumiał zamysł i miał wgląd na każdy etap współpracy.

Projektujemy strony w stylistyce minimalizmu graficznego który doskonale sprawdza się dla stron firmowych, produktowych oraz ofertowych gdzie wymagana jest czytelność, przejrzystość prezentowanych treści oraz łatwość w nawigacji po stronie www przez odwiedzającego.

Każda z tworzonej strony jest projektowana indywidualnie bez wykorzystania szablonu czy gotowych rozwiązań. Kodowanie odbywa się również autorsko bez wykorzystania przeróbek gotowych już szablonów. Chcemy by nasze realizacje były w pełni dopracowane i dopasowane do konkretnego zlecenia.

514 963 507
Kraków
Udostępnij na: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Oferuję szereg usług związanych z WordpressemSPRAWDŹ OFERTĘ