Czego szukasz?

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania związane z SEO lub Wordpressem wpisz frazę i czekaj na podpowiedzi lub kliknij enter! Wyniki pokazują także linki do zewnętrznych źródeł.

3183 artykułów w bazie


Silesia SEM

Silesia SEM
Silesia SEM

Nadrzędną ideą Silesia SEM jest upowszechnianie wiedzy o sposobach i formach wykorzystania potencjału reklamowego w wyszukiwarkach internetowych.

Kolejnym celem Silesia SEM jest integracja przedstawicieli i specjalistów z branży promocji i reklamy w wyszukiwarkach internetowych. Na spotkanie barcampowe jest zaproszonych kilku specjalistów, z których każdy ma do dyspozycji 30 minut na przedstawienie wybranego przez siebie tematu.

Silesia SEM to także współpraca i obecność z innymi aktywnościami i inicjatywami w Polsce związanymi z marketingiem w wyszukiwarkach. To także miejsce, gdzie znajdziesz aktualne informacje o tym co ciekawego dzieje się w branży.

Silesia SEM to też profesjonalne, komercyjne szkolenia z marketingu w wyszukiwarkach internetowych. Dziesiątki przeszkolonych osób i pozytywnych opinii zachęcają do dalszej aktywności edukacyjnej.
Spotkanie odbywa się w Katowicach przy ulicy Bogucickiej 3 w budynku A Uniwersytetu Ekonomicznego w auli A.

32 257 75 86
Katowice
Udostępnij na: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn
Oferuję szereg usług związanych z WordpressemSPRAWDŹ OFERTĘ