Wordpress SEO - Czego szukasz?

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania związane z SEO lub Wordpressem wpisz frazę i czekaj na podpowiedzi lub kliknij enter! Wyniki pokazują także linki do zewnętrznych źródeł.

193 artykułów w bazie

Chroń stronę przed hakerami i wirusami dzięki Webanti


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

webanti-img

Świat stron internetowych jest zagrożony, poprzez grupy cyberprzestępców włamujących się na wszystkie strony internetowe poklei. Włamują się i infekują, aby zarażać dalej niczego nieświadomych internautów. Jako właściciel strony internetowej masz obowiązek chronić ją przed hackerami i zadbać o to aby nie rozpowszechniała ona wirusów jak również nie dokonywała włamań na dalsze strony – to konieczność, którą musisz spełnić jeśli nie chcesz tracić w oczach swoich użytkowników i klientów.

Jeśli chcesz uniknąć wizyt policji i wyjaśnień dlaczego z serwera, na którym działa Twoja strona doszło do kolejnych włamań to również powinieneś o tym pamiętać. Pytanie co zrobić, jeśli nie jesteś informatykiem ani specjalistą od bezpieczeństwa. Przecież z problemem wirusów na WordPress, joomla itp. zmagają się prawie wszyscy. Prawie, ponieważ nie użytkownicy antywirusa dla stron internetowych jakim jest Webanti. Webanti zapewni ochronę. Jest to dziecinnie proste i darmowe.

Wystarczy, że założysz konto na https://app.webanti.com i dodasz swoją stronę do monitoringu (bardzo proste, a dodatkowo masz pod ręką specjalistę na czacie, który Ci w tym pomoże). Od tego momentu Twoja strona będzie monitorowana przez specjalistów z Webanti.

Jak działa Webanti?

Dodana do monitoringu strona jest chroniona podobnie jak Twój komputer za pomocą programu antywirusowego. Webanti skanuje Twoje pliki pod kątem niebezpiecznego oprogramowania. Gdy tylko ono się pojawi zostaniesz o tym powiadomiony, a Webanti przeniesie zagrożone pliki do kwarantanny.

Wszystko sprawdzisz w panelu https://app.webanti.com gdzie zobaczysz wyniki skanowań, wykryte wirusy, pliki w kwarantannie (które możesz przywrócić lub usunąć), listę wyjątków  – to lista plików, które Webanti mogło uważać za wirusy, ale Twoim zdaniem one są poprawne. Dodane pliki do listy wyjątków zmniejsza liczbę tzw. fałszywych alarmów.

Gdy Webanti usunie wirusa to będę bezpieczny?

Praktycznie tak, ale należy pamiętać, że do włamania jakoś musiało dojść i jeśli już dojdzie i powiadomi Cię o tym Webanti, to pamiętaj abyś skorzystał z formularza kontaktowego i poprosił specjalistów z Webanti o naprawienie problemu tj. usunięcie błędu, przez który wdarli się hakerzy. To oczywiście nie jest darmowa usługa, ale najtańsza w Polsce ponieważ ceny zaczynają się już od 100 zł.

Webanti oferuje ochronę Twojej strony za darmo. Analizy plików, które wykonuje Webanti nie obciąża Twojej strony/serwera, tylko wykonywane są na serwerach Webanti, a moc obliczeniowa kosztuje. Dlatego dobrze wybrać pakiet START, który zapewni skanowanie Twojej strony częściej niż raz w miesiącu jak to jest przy pakiecie darmowym – FREE.

Pamiętaj i zadbaj o bezpieczeństwo! Bezpieczeństwo nie ma ceny, a nierozważne jest nie zapewnienie bezpieczeństwa jeśli ktoś oferuję Ci ochronę całkowicie za darmo!
Chroń stronę przed hakerami i wirusami!

O Webanti

Wizją przyświecającą powstaniu Webanti było stworzenie unikatowego rozwiązania zapewniającego wysoką ochronę dla portali www przed zagrożeniami typu Malware (wirusami).
  • Linki Wewnętrzene i Sematyka

  • Budowanie linków
  • Sematyka
  • Budowanie linków nigdy nie było prostrze. Setki możliwości linków za jednym kliknięciem.
  • SEMRush

  • Profesjonalna platforma SEO
  • Online
  • SEMrush oferuje rozwiązania dla SEO, PPC, treści, mediów społecznościowych i badań konkurencyjnych.