Wordpress SEO - Czego szukasz?

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania związane z SEO lub Wordpressem wpisz frazę i czekaj na podpowiedzi lub kliknij enter! Wyniki pokazują także linki do zewnętrznych źródeł.

193 artykułów w bazie

Jak postawić bloga na WordPressie?


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

CMS WordPress to jeden z najpopularniejszych obecnie systemów zarządzania treścią. Wynika to w dużej mierze z prostoty jego użycia oraz łatwości modyfikacji istniejących stron. Nic dziwnego, że wielu blogerów korzysta właśnie z niego. Zastanówmy się zatem jak postawić bloga na WordPressie. Jest to czasochłonne? Drogie? Przekonaj się!

Proces zbudowania strony na WordPressie jest stosunkowo prosty. Jeśli posiadasz wykupioną domenę, zainstaluj na niej WordPressa (co jest darmowe) i ciesz się podstawowym panelem zarządzania. Twoja strona nie przypomina jeszcze tego, w co może się zmienić.

Możesz zbudować stronę od podstaw lub użyć gotowego szablonu. Część z nich jest darmowa, inne płatne (licencja wieczysta lub na rok). Później wystarczy go dowolnie modyfikować i dopracować.
Jeśli posiadasz grafikę, czas by przejść do treści. Wpis na blogu to nic innego jak podstrona, która jest połączona z główną stroną całego bloga przy pomocy hiperłączy. W WordPressie można tego dokonać przy pomocy kilku kliknięć. Tworzysz nową stronę, dodajesz treści, łączysz z główną i gotowe! Twój blog jest gotowy na przyjęcie czytelników.

CMS spełnia swoje zadanie szczególnie wtedy, gdy w dużą częstotliwością zmieniasz treści na stronie. Nie jest to rozwiązanie pozbawione kosztów, lecz wygoda jego używania z pewnością w wielu przypadkach przewyższa delikatne mankamenty.

  • Linki Wewnętrzene i Sematyka

  • Budowanie linków
  • Sematyka
  • Budowanie linków nigdy nie było prostrze. Setki możliwości linków za jednym kliknięciem.
  • SEMRush

  • Profesjonalna platforma SEO
  • Online
  • SEMrush oferuje rozwiązania dla SEO, PPC, treści, mediów społecznościowych i badań konkurencyjnych.