Czego szukasz?

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania związane z SEO lub Wordpressem wpisz frazę i czekaj na podpowiedzi lub kliknij enter! Wyniki pokazują także linki do zewnętrznych źródeł.

163 artykułów w bazie

Najwięksi też korzystają z WordPress’a1 min read

1 min read" > wordpress-sites

Jak wszyscy dobrze wiedzą WordPress jest najpopularniejszych systemem zarządzania treścią na rynku światowym (ponad 50% rynku). Na głowę bije Drupala i Joomle, które łącznie posiadają niecałe 20%.

cms-statistics

Źródło: http://trends.builtwith.com/cms

Dziś pokażę Wam, że wykorzystywany on jest także w ogromnych projektach bardzo znanych światowych marek. Oto Ci którzy z niego między innymi korzystają:

A także Yahoo!, Reuters, Firefox, BBC, TechCrunch i wiele wiele innych…

W Polsce jednak także możemy poszczycić się pokaźnymi okazami:

Znacie jeszcze jakieś popularne strony na WP? Napisz w komentarzu!

Wojciech Władziński

O Wojciech Władziński

Branżą SEO zajmuję się od 2008 roku. Na co dzień starszy specjalista ds. SEO w firmie Seogroup. Tworzę i optymalizuję duże serwisy jak i mniejsze strony internetowe. Szczególnie upodobałem sobie środowisko WordPressa, który mimo powszechnej opinii nie jest tylko platformą blogową.

Czytaj również

7 częstych problemów z WordPress’em i rozwią... Z tego artykułu dowiesz się co zrobić kiedy opcje ekranu nie działają, kiedy wordpress nie zapisuje zmian, oraz kiedy podczas ładowania pokazuje się b...

8 komentarzy

  1. Swego czasu używałem Joomla (kilka dobrych lat wstecz). Było trochę szablonów, ale każdy wyglądał tak samo. Był to mój pierwszy CMS. WordPress kojarzył mi się wtedy (i tak zapewne było) tylko z Blogerami. Joomla na tamten czas była dla mnie ociężała, a jej interface był strasznie nieintuicyjny. Być może teraz jest lepiej – nie sprawdzałem.

  2. Jak mnie pamięć nie myli to Mashable w pełni korzystało z WordPressa ale osiągnęli pułap, w którym WordPress ledwo dychał. I ciachnęli sobie coś własnego w Ruby on Rails. Ponoć WordPressa używają jedynie po stronie redakcyjnej (tak przynajmniej pisał jeden z tech Mashable bodajże w 2013). Resztą zajmuje się ich własny soft.

Zostaw odpowiedź

Email nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz używać tych tagów HTML <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">

Oferuję szereg usług związanych z WordpressemSPRAWDŹ OFERTĘ
Przeczytaj inne:
artsponsora
Dodajemy sponsorowany dział do swojej strony, jak to zrobić i czym się kierować?

Marketing, SEO, nasze teksty, to wszystko ma jeden cel, przyciągnąć potencjalne osoby zainteresowane zakupem miejsca na naszej witrynie. Co zrobić,...

Zamknij