Wordpress SEO - Czego szukasz?

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania związane z SEO lub Wordpressem wpisz frazę i czekaj na podpowiedzi lub kliknij enter! Wyniki pokazują także linki do zewnętrznych źródeł.

193 artykułów w bazie

Jak budować zaplecze SEO? Darmowa pomoc od SeoWay


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

darmowyebook2

Dobrze prosperujący portal tematyczny, forum internetowe, katalog stron lub nawet sklep online jako zaplecze SEO? To staje się codziennością areny pozycjonerskiej. Po ostatnich poczynaniach zespołu Google, który postawił na jakoś budowanych stron – mizernej jakości zaplecza SEO przestały pomagać w pozycjonowaniu domen docelowych. Co gorsza – zaczęły przeszkadzać.

Identyczny schemat linkowania, duplikowane teksty słabej jakości, powielana na tysiącach stron oprawa graficzna – wymieniać cechy słabego zaplecza SEO można w nieskończoność. Dziś sztuką jest zbudowanie zaplecza SEO, które nie wygląda, jak zaplecze. Takie strony są wśród nas, takie strony odnoszą sukces, przenosząc ten sukces na domeny docelowe. O tym właśnie traktuje darmowy poradnik wydany przez zespół SeoWay.

Ebook stawia przed czytelnikiem ważne pytania, po czym w sposób przejrzysty i poparty testami na nie odpowiada, podsuwając pomysły na własne, wartościowe zaplecze SEO. W poradniku znajdują się opisane także gotowe rozwiązania dla tych, którzy chcą testować zasadność budowania wartościowego zaplecza SEO.

Już na samym początku poradnik porusza kwestie rodzaju zaplecza SEO i schematów linkowania wewnętrznego każdej ze stron (opisanych na przykładowych modelach). W dalszej części dowiecie się, gdzie kupić domenę (lub przechwycić domenę z historią), jaki hosting wybrać, na jaki skrypt strony postawić, gdzie zaopatrywać się w wysokiej jakości content na strony zapleczowe, jak upiększyć budowaną stronę ciekawym layout’em i jak linkować strony, aby zyskały w oczach algorytmu Google.

Ostatnim działem poradnika jest obszerny case study na domenie jednego z klientów SeoWay, dla której zostało stworzone wysokiej jakości zaplecze. Na podstawie przeprowadzonego testu podsumowano obszerny poradnik.

Darmowy ebook znajduje się na stronie ebook.seoway.pl. Zapraszamy do pobrania obszernego pliku pdf, który dostarczy Wam wielu ciekawych tematów do przemyśleń i wiele cennych wskazówek, które warto wdrożyć w proces budowy własnego zaplecza SEO.

O Dariusz Jurek

Nazywam się Dariusz Jurek i od 7 lat zajmuje się tematyką marketingu w internecie. Aktualnie pracuje w firmie Marketing System jako Head of SEO i wraz ze swoim zespołem zajmuję się obsługą kampanii i strategii w wyszukiwarkach internetowych dla kluczowych klientów naszej spółki.
  • Linki Wewnętrzene i Sematyka

  • Budowanie linków
  • Sematyka
  • Budowanie linków nigdy nie było prostrze. Setki możliwości linków za jednym kliknięciem.
  • SEMRush

  • Profesjonalna platforma SEO
  • Online
  • SEMrush oferuje rozwiązania dla SEO, PPC, treści, mediów społecznościowych i badań konkurencyjnych.