Wordpress SEO - Czego szukasz?

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania związane z SEO lub Wordpressem wpisz frazę i czekaj na podpowiedzi lub kliknij enter! Wyniki pokazują także linki do zewnętrznych źródeł.

193 artykułów w bazie

Jak dodać kanał RSS do swojej strony?


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

Kanał RSS to technologia, która umożliwi osobom zainteresowanym śledzenie zmian na Twojej stronie internetowej. Zatem jak dodać kanał RSS do swojej strony? Przeczytaj ten tekst i nie miej już więcej wątpliwości!

Kanał RSS umożliwia publikowanie informacji o Twojej stronie w formacie XML, który jest rozumiane przez czytniki, takie jak Feedly. Dzięki nim internauta, chcący sprawdzić aktualizacje na Twojej stronie nie musi wchodzić na Twoją stronę. Wystarczy, że użyje takiego czytnika i gotowe – coś dodano lub nie. Widzisz już, że wyposażenie strony w kanał RSS może być przydatne. Więc jak to zrobić?

Większość CMS (Content Management System, System Zarządzania Treścią) jest wyposażona w możliwość podpięcia kanału RSS do głównej strony.

Można go wykorzystać na przykład w sekcji blogowej. Popularne serwisy, takie jak WordPress, Joomla czy Drupal mają taką możliwość w ofercie. Pozostaje tylko odpowiednia konfiguracja.
WordPress jest systemem opartym na wtyczkach – elementach (modułach), odpowiedzialnych za realizację określonych zadań.

Pewna grupa wtyczek integruje się z kanałem RSS i w prosty sposób pozwala na dodanie go do Twojej strony i jego późniejszą obsługę. Jeśli więc planujesz aktywnie pisać blog lub często wprowadzać na Twojej stronie zmiany, o których chcesz informować Twoich wielbicieli, wyposażenie strony w kanał RSS może się okazać trafionym pomysłem.

  • Linki Wewnętrzene i Sematyka

  • Budowanie linków
  • Sematyka
  • Budowanie linków nigdy nie było prostrze. Setki możliwości linków za jednym kliknięciem.
  • SEMRush

  • Profesjonalna platforma SEO
  • Online
  • SEMrush oferuje rozwiązania dla SEO, PPC, treści, mediów społecznościowych i badań konkurencyjnych.