Wordpress SEO - Czego szukasz?

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania związane z SEO lub Wordpressem wpisz frazę i czekaj na podpowiedzi lub kliknij enter! Wyniki pokazują także linki do zewnętrznych źródeł.

193 artykułów w bazie

Darmowe motywy 2017 od Templatemonster


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

monstroid-2-lite-free-wordpress-theme-wordpress-theme_59560-original

Jak wynika z nazwy tego artykuły, dziś przedstawię kilka darmowych motywów dla WordPress ze stajni TemplateMonster. I chociaż jest to jeden z najczęściej spotykanych tematów na blogach, zawsze jednak budzi ciekawość w czytelników. Jest na to proste wyjaśnienie. Technologie webowe rozwijają się bardzo szybko i razem z nimi zmieniają się trendy w projektowaniu webowym. Dlatego projekt strony, który na czas jej realizacji był najlepszym rozwiązaniem, z czasem traci swoją aktualność. A więc wynika potrzeba w ciągłej aktualizacji strony: zmiany jej wyglądu i dodaniu nowych opcji. To właśnie powoduje poszukiwanie nowych motywów przez użytkowników WordPressa.

Wychodząc z tego założenia postanowiłem przygotować wpis o bezpłatnych motywach dla WordPress. Tym bardziej, że na stronie TemplateMonster pojawiła się nowa linijka produktów rozpowszechnianych na licencji GPL wersji 3.0. W ramach tej licencji mogą modyfikować Państwo motywy i używać ich wielokrotnie do tworzenia nieograniczonej liczby stron internetowych.

Do kolejnych przewag przedstawionych motywów można zaliczyć:

 • Rozbudowane opcje personalizacji. Aby uprościć zarządzanie wyglądem strony, do działu „Personalizacja” zostały włączone rozbudowane opcje. Dzięki nim mogą Państwo szybko wprowadzać zmiany wraz z podglądem “na żywo”.
 • Nowe opcje. Poniższe motywy zostały zbudowane w oparciu o Cherry Framework 5.0. Przy tym do templatek były dodane tylko bazowe wtyczki i widgety Cherry wchodzące w zestaw nowego frameworku, które w zupełności wystarczą do budowania podstawowych blogów i strony firmowych.
 • Obecność Power Builder. Do motywów została dołączona wtyczka Power Builder i moduły do edycji treści. Dzięki nim można tworzyć nietypowe projekty stron i zarządzać elementami za pomocą techniki „Przyciągnij i upuść”.

Proszę zwrócić uwagę, że obrazki przedstawione w wersji demonstracyjnej będą zablurowane. Jest to związane z ograniczeniami licencji GPL, która zabrania użycie komercyjnych fotografii w produktach GPL.

Monstroid 2 Lite

Monstroid 2 Lite to darmowa i uproszczona wersja flagowego motywu producenta. I chociaż on zawiera dużo mniej opcji, niż swój „starszy brat”, jednak będzie idealnie pasował do realizacji nowoczesnych blogów, stron hobbistycznych oraz prostych witryn firmowych. Tym bardziej, że ten motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami do WordPress.
Na stronie domowej znajduje się pełnoekranowy slider, który możecie używać Państwo do celów reklamowych. Poniżej niego umieszczone są typowe elementy blogowe: sekcja z przeglądem ostatnio dodanych artykułów, widget z krótką informacją o autorze, wyszukiwarka, kalendarz, przyciski do profilo strony w popularnych sieciach społecznościowych itd. Motyw wspiera fonty webowe Google i technologię Retina.

Dodatkowe funkcje: Calendar, Commenting System, Crossbrowser Compatibility, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts, Sample content, Social Options, MailChimp Ready Template, Background Options, Media library, Live Customizer, Performance Optimization, Sidebar Manager
Język: Angielski
Demo – https://www.templatemonster.com/pl/demo/59560.html
Pobranie – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-59560.html

Kustrix Lite

Motyw Kustrix Lite będzie idealnie pasował do prowadzenia bloga poświęconego modzie choć może być także dopasowany do innych tematów. Motyw zawiera rozbudowane opcje personalizacji, co pomoże szybko zmienić jego wygląd i dostosować do potrzeb projektu.
Podany motyw ma 2-kolumnowy układ strony, co pozwala w wygodny sposób umieścić kluczowe elementy treści. Po lewej stronie znajduje się lista z krótkim przeglądem ostatnio dodanych artykułów, a po prawej – kalendarz i różne elementy nawigacyjne: wyszukiwarka, popularne tagi, archiwa wpisów, kategorii wpisów, ostatnio dodane komentarzy. Dostać się do pozostałych rozdziałów witryny można przez rozwijane menu górne.

Dodatkowe funkcje: Advanced Theme Options, Calendar, Commenting System, Crossbrowser Compatibility, Dropdown Menu, Favicon, Google Web Fonts, Sample content, Social Options, Tag Cloud, Facebook Like Box, Instagram Board, Twitter Feed
Język: Angielski
Demo – http://www.templatemonster.com/pl/demo/60061.html
Pobranie – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-60061.html

PhotoLab

PhotoLab to pierwszy darmowy motywów producenta, który ukazał się na repozytorium WordPress. Jak można wywnioskować z jego nazwy, jest on poświęcony fotografii i będzie pasował do realizacji blogu hobbistycznego oraz portfolio fotograficznego. Dla realizacji tego typu stron motyw zawiera specjalną TM galerię, która pomoże w najlepszy sposób przedstawić wasze fotografie na stronie www.
Oprócz galerii do templatki zostały dodane inne rozszerzenia wchodzące w zestaw Cherry Framework 5.0. To pozwala Państwu korzystać się z rozwijanego menu, mediateki, kalendarza, opcji mediów społecznościowych itd. Oprócz tego motyw zawiera mapę Google i wspiera fonty webowe Google. Jest on także responsywny i przyjazny dla SEO.

Dodatkowe funkcje: Calendar, Commenting System, Crossbrowser Compatibility, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts, Sample content, Social Options, MailChimp Ready Template, Background Options, Media library, Live Customizer, Performance Optimization, Sidebar Manager
Język: Angielski
DEMO – https://www.templatemonster.com/pl/demo/53920.html
Pobranie – https://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-53920.html

O Janusz Kamiński

Specjalista działu marketingu firmy TemplateMonster. W branży IT pracuje od 5 lat. Posiada doświadczenie w SEO, marketingu internetowym. Oprócz tego interesuje się projektowaniem internetowym.
 • Linki Wewnętrzene i Sematyka

 • Budowanie linków
 • Sematyka
 • Budowanie linków nigdy nie było prostrze. Setki możliwości linków za jednym kliknięciem.
 • SEMRush

 • Profesjonalna platforma SEO
 • Online
 • SEMrush oferuje rozwiązania dla SEO, PPC, treści, mediów społecznościowych i badań konkurencyjnych.