Wordpress SEO - Czego szukasz?

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania związane z SEO lub Wordpressem wpisz frazę i czekaj na podpowiedzi lub kliknij enter! Wyniki pokazują także linki do zewnętrznych źródeł.

193 artykułów w bazie

Nowa paczka darmowych motywów od TemplateMonster


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

MalcolmY

Jeśli poszukiwaliście Państwo motywy dla WordPress z dużym prawdopodobieństwem będą Państwo mogli trafić na stronę TemplateMonster. Jest to jeden z największych serwisów oferujących płatne rozwiązania dla tego CMS. Jednak w ciągu ostatniego roku na stronie marketplace pojawiło się sporo ciekawych, darmowych templatek dla popularnych systemów, w tym dla WordPress. Jeśli jeszcze nie pracowaliście Państwo w nimi, zapraszam do bliższego zapoznania się z tematem.

W poprzednim wpisie przedstawiłem już kilka bezpłatnych motywów z oferty TemplateMonster. Wszystkie one rozpowszechniają się są na licencji GPL, co pozwala Państwu używać templatki do celów komercyjnych. Oprócz tego wspomniane motywy zawierają kluczowe opcje, które pomogą zbudować nowoczesną stronę. Motywy także są kompatybilne z popularnymi wtyczkami z repozytorium WordPress. Dlatego możecie Państwo szybko dodać brakujące opcje na stronę www.

Dziś chcę przedłużyć temat o darmowych motywach. Dla tego celu wybrałem 3 nowe i ciekawe bezpłatne produkty z oferty TemplateMonster, które mogą zainteresować Państwo. Tym bardziej, że w 2 motywach został zmieniony wizualny edytor stron. Zamiast Power Builder do Państwa użytku jest dostępny Elementor.  Jest to potężne rozwiązanie powalające tworzyć strony i zarządzać elementami na nich za pomocą metody „Przyciągnij i Upuść”.

Do innych przewag wybranych motywów warto odnieść poprawny kod, responsywność i kompatybilność z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Templatki także udostępniane są w ramach licencji GPL. Dlatego możecie Państwo ich używać wielokrotnie do realizacji różnych projektów.

Więcej informacji o motywach możecie znaleźć Państwo w opisach poniżej.

MalcolmY

Jesteście Państwo zawodowym fotografem oraz zajmujecie fotografowaniem hobbistycznie? Za pomocą motywu MalcolmY będą Państwo mogli stworzyć nowoczesne portfolio webowe i przedstawić swoje umiejętności i usługi w Internecie. Templatka nie tylko ma nowoczesny projekt, lecz także posiada wszystkie niezbędne rozszerzenia do tworzenia tego typu stron. Oprócz tego motyw zawiera wygodne opcje personalizacji, które pomogą szybko dopasować wygląd strony do potrzeb projektu.

Na stronie domowej znajdują się kluczowe informacje o fotografiach. Jest dynamiczny suwak, sekcja z oferowanymi usługami, portfolio i krótka biografia. Osoby odwiedzające mogą także znaleźć informację o klientach i odnośniki do profile fotografa w popularnych sieciach społecznościowych. Dostać się do pozostałych rozdziałów można za pomocą rozwijanego menu górnego.

Dodatkowe funkcje: Calendar, Commenting System, Crossbrowser Compatibility, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts, Live Search, Sample content, Social Options, MailChimp Ready Template, Background Options, Media library, Live Customizer, Power Page Builder, Performance Optimization, Sidebar Manager

Język: Angielski
Demohttps://www.templatemonster.com/pl/demo/65673.html
Pobraniehttps://www.templatemonster.com/pl/free-templates/malcolmy-responsive-designer-portfolio-wordpress-theme-65673.html

Bitunit Lite

I chociaż podany motyw wygląda jako typowa strona biznesowa, jego można przebudować i używać jako blog. Dlatego wystarczy wyłączyć niepotrzebne widgety i dodać nowe sekcje, które dostępne są w templatce. Także pomogą w tym wygodne opcje personalizacji, które pozwalają szybko wprowadzać zmiany do wyglądu strony bez „wejścia” w kod. Znaleźć ich możecie Państwo w sekcji „Personalizacja” panelu administracyjnego WordPress

Zamiast suwaku na stronie domowej znajduje się duży obrazek tzw. Hero Image. To może być Pańskie foto oraz jakiś obrazek tematyczny. Na tej stronie znajduje się także sekcja z informacją powitalną, przewagami i oferowanymi usługami oraz opiniami byłych klientów. Przejść do innych rozdziałów witryny można za pomocą menu, które znajduje się w na górze strony.

Dodatkowe funkcje: Calendar, Commenting System, Crossbrowser Compatibility, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts, Sample content, Social Options, MailChimp Ready Template, Background Options, Media library, Live Customizer, Performance Optimization, Sidebar Manager

Język: Angielski
Demohttps://www.templatemonster.com/pl/demo/65671.html
Pobraniehttps://www.templatemonster.com/pl/free-templates/bitunit-lite-responsive-finance-wordpress-theme-65671.html

Travelop

Za pomocą podanego motywu możecie Państwo stworzyć blog na temat podrożej. Templatka ma elegancki projekt w którym były połączone jakościowe obrazki i duża typografia. Oprócz tego w projekcie były wykorzystane proste efekty animacyjne, które nie odwracają uwagi odwiedzających podczas czytania artykułów.

Na stronie domowej znajduje się duży suwak do którego można dodawać najpopularniejsze wpisy oraz różne informacje reklamowe. Poniżej znajduje się lista artykułów opublikowanych w porządku chronologicznym. Na panelu bocznym umieszczone są różne widgety nawigacyjne, które pomogą szybko przejść do interesującej kategorii oraz zapoznać się z ostatnimi komentarzami do wpisów. Osoby odwiedzające mogą znaleźć także przyciski do profile blogu w popularnych sieciach społecznościowych.

 

Dodatkowe funkcje: Back To Top Button, Calendar, Commenting System, Crossbrowser Compatibility, Drop Down Cart, Favicon, Google map, Google Web Fonts, Sample content, Social Options, MailChimp Ready Template, Media library, Live Customizer, Performance Optimization, Sidebar Manager

Język: Angielski
Demohttps://www.templatemonster.com/pl/demo/66472.html
Pobraniehttps://www.templatemonster.com/pl/free-templates/travelop-lite-responsive-travel-wordpress-theme-66472.html

O Janusz Kamiński

Specjalista działu marketingu firmy TemplateMonster. W branży IT pracuje od 5 lat. Posiada doświadczenie w SEO, marketingu internetowym. Oprócz tego interesuje się projektowaniem internetowym.
  • Linki Wewnętrzene i Sematyka

  • Budowanie linków
  • Sematyka
  • Budowanie linków nigdy nie było prostrze. Setki możliwości linków za jednym kliknięciem.
  • SEMRush

  • Profesjonalna platforma SEO
  • Online
  • SEMrush oferuje rozwiązania dla SEO, PPC, treści, mediów społecznościowych i badań konkurencyjnych.