Wordpress SEO - Czego szukasz?

Jeżeli szukasz odpowiedzi na pytania związane z SEO lub Wordpressem wpisz frazę i czekaj na podpowiedzi lub kliknij enter! Wyniki pokazują także linki do zewnętrznych źródeł.

193 artykułów w bazie

[Konkurs] Napisz komentarz i wygraj szablon do WordPressa


[ SEOWind.io - pisz treści które rankują się w TOPach ]

template-wp

Zasady konkursu znajdziecie poniżej artykułu. Regulamin konkursu.

Już dawno planowaliście odświeżyć projekt swojej strony internetowej, ale na to zawsze brakowało czasu, sił lub pieniędzy? Teraz macie Państwo szansę spełnić swoje marzenia i wygrać najnowsze szablony dla WordPressa. Zorganizowaliśmy razem z naszym partnerem TemplateMonster Polska konkurs, udział w którym może wziąć każdy czytelnik naszej strony. Jesteście zainteresowani? Serdecznie zapraszam! .

Krótko o szablonach dla WordPress

J.Kamiński z Templatemonster.com:

Jedną z głównych zalet CMSów jest możliwość szybko zmieniać wygład strony internetowej. Więc nawet nie trzeba posiadać wielkiego doświadczenia z projektowania witryn, żebyś odświeżyć projekt własnej strony www. Wystarczy tylko mieć trochę czasu i chęci aby dokonać wyboru i przejść do instalacji szablonu. Przy czym jego wdrożenie czasami zajmuje mniej czasu niż jego wybór i dopasowanie do tematyki strony internetowej.
W Internecie można znaleźć darmowe i płatne szablony dla WordPressa. Każdy z nich ma swoje wady i zalety.
Wśród przewag darmowych szablonów można wydzielić ich dostępność dla każdego użytkownika WP. Ale bardzo często darmowe templatki sprawiają dużo trudności pod czas ich wdrażania: problemy z wtyczkami, brak wsparcia technicznego, brak dostępu do plików graficznych w przypadku poprawiania projektu. I jeżeli osoba nie zna WordPressa na poziomie zaawansowanym, poprawienie takich problemów staje się dosyć ciężki.

Więcej o minusach darmowych szablonów możecie przeczytać tutaj: https://www.seowordpress.pl/darmowe-skorki-i-wtyczki-do-wordpress-minusy/

2

Szablon: Financial Advisor #53444

Dlatego dla osób, które nie są w stanie rozwiązać problemów podczas wdrożenia darmowych szablonów, istnieje alternatywne  rozwiązanie – płatne templatki. Mają one, oprócz szerokiego wyboru wtyczek, możliwość otrzymania technicznej pomocy przy instalacji oraz modyfikacji szablonu.

Template_Monster
Amerykańska firma TemplateMonster jest jedną z najstarszych producentów szablonów na rynku światowym. Jeżeli chodzi o szablony dla WordPressa, TemplateMonster tworzy je od 2006 roku. Przez długi czas szablony dla WP były poddane różnym zmianom w zależności od charakteru rozwoju rynku i jego koniunktury. Na stronie TemplateMonster Polska można znaleźć ponad 1500 templatek dla WordPressa w różnych wersjach. Cena za przedstawione szablony zależna jest od ich funkcjonalności i mieści się w przedziale od 90 do 300 zł. Dzięki różnorodności cen oraz funkcji każdy może znaleźć coś dla siebie.

Nagrody dla zwycięzców

Jak wspomnieliśmy powyżej, nagrodą są 3 DOWOLNE SZABLONY (pojedyncza licencja) dla WordPressa ze strony TemplateMonster Polska – www.templatemonster.com/pl/type/szablony-wordpress/. Wygrany szablon może być używany dla modernizacji/tworzenia strony zwycięzcy.

Aby wygrać szablon należy:

 1. Napisać komentarz pod podanym artykułem: Chcę otrzymać szablon #numer_szablonu w celu stworzenia [cel]. [uzasadnienie].

  Na przykład, Chcę otrzymać szablon #53444 dla realizacji swego sklepu internetowego sprzedającego torebki z filcu. Moje produkty są unikatowe na skalę światową i chcę się nimi podzielić z ludźmi! Oto przykład: [adresurl-przykladu]

 2. Konkurs trwa tydzień do 23:59 10 maja 2015 roku.
 3. Wyniki konkursu opublikujemy na serwisie oraz na profilach społecznościowych www.seowordpress.pl.  Finaliści będą wybrani na zasadzie najlepszego komentarza. Właściciele 3 wybranych komentarzy dostaną nagrody od TemplateMonster Polska.
 4. Na skrzynki pocztowe 3-ch zwycięzców będą wysłane maile z plikami zawierającymi wybrany szablon. Dla tego komentarz uczestnika konkursu musi zawierać NUMER szablonu oraz prawidłowy adres email. Pamiętajcie to tym!

Prosimy pamiętać także, że każdy uczestnik konkursu może napisać tylko JEDEN komentarz.

Regulamin konkursu

O Wojciech Władziński

Branżą SEO zajmuję się od 2008 roku. Na co dzień starszy specjalista ds. SEO w firmie Seogroup. Tworzę i optymalizuję duże serwisy jak i mniejsze strony internetowe. Szczególnie upodobałem sobie środowisko WordPressa, który mimo powszechnej opinii nie jest tylko platformą blogową.
 • Linki Wewnętrzene i Sematyka

 • Budowanie linków
 • Sematyka
 • Budowanie linków nigdy nie było prostrze. Setki możliwości linków za jednym kliknięciem.
 • SEMRush

 • Profesjonalna platforma SEO
 • Online
 • SEMrush oferuje rozwiązania dla SEO, PPC, treści, mediów społecznościowych i badań konkurencyjnych.